AX-BCR4017068-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BCR4017068-TE
Opis Produktu AX-BCR4017068-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca 400 V
- stała 17 A/13 KVA
- szczytowa 68 A/51 KVA
- 11 omów min
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-BCR4017068-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Braking unit 400 V
- permanent 17 A/13 KVA
- peak 68 A/51 KVA
- 11 ohm min