AX-BCR4070130-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BCR4070130-TE
Opis Produktu AX-BCR4070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca 400 V
- stała 70 A/52 KVA
- szczytowa 130 A/97 KVA
- 5,5 oma min
Description of the product in English AX-BCR4070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Braking unit 400 V
- permanent 70 A/52 KVA
- peak 130 A/97 KVA
- 5.5 ohm min