AX-BMS2070130-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BMS2070130-TE
Opis Produktu AX-BMS2070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca Master/Slave 200 V
- stała 70 A/25 KVA
- szczytowa 130 A/47 KVA
- min. 2,8 oma. z kartą opcji Master/Slave
Description of the product in English AX-BMS2070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Braking unit 200V,Permanent 70A/25KVA
- Peak 130A/47KVA
- 2.8 ohm min. with Master/Slave option board