AX-BMS4015045-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BMS4015045-TE
Opis Produktu AX-BMS4015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca Master/Slave 400 V
- stała 15 A/11 KVA
- szczytowa 45 A/13 KVA
- min. 16 omów. z kartą opcji Master/Slave
Description of the product in English AX-BMS4015045-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Braking unit 400V,Permanent 15A/11KVA
- Peak 45A/13KVA
- 16 ohm min. with Master/Slave option board