AX-BMS4070130-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BMS4070130-TE
Opis Produktu AX-BMS4070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Jednostka hamująca Master/Slave 400 V
- stała 70 A/52 KVA
- szczytowa 130 A/97 KVA
- min. 5,5 oma. z kartą opcji Master/Slave
Description of the product in English AX-BMS4070130-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Braking unit 400V,Permanent 70A/52KVA
- Peak 130A/97KVA
- 5.5 ohm min. with Master/Slave option board