AX-BMS4100330-TE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-BMS4100330-TE
Opis Produktu AX-BMS4100330-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Jednostka hamująca 400 V
- stała 100 A/75 KVA
- szczytowa 330 A/250 KVA
- 2,3 oma min
Description of the product in English AX-BMS4100330-TE Omron Akcesoria do falownika:
- Master/Slave Braking unit 400 V
- permanent 100 A/75 KVA
- peak 330 A/250 KVA
- 2.3 ohm min