AX-FIC2008-SE Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIC2008-SE
Opis Produktu AX-FIC2008-SE Omron Filtr do falownika:
- Filtr RFI o rozmiarze M1
- 8 A
- 3 fazy 200 VAC
- do modeli od 0,2 do 0,7 kW
- zgodny z UL
Description of the product in English AX-FIC2008-SE Omron Filtr do falownika:
- M1 footprint RFI filter
- 8A
- 3-phase 200 VAC
- for 0.2 to 0.7 kW models