AX-FIC2018-SE Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIC2018-SE
Opis Produktu AX-FIC2018-SE Omron Filtr do falownika:
- Filtr RFI o rozmiarze M1
- 18 A
- 3 fazy 200 VAC
- do modeli od 1,5 do 2,2 kW
- zgodny z UL
Description of the product in English AX-FIC2018-SE Omron Filtr do falownika:
- M1 footprint RFI filter
- 18A
- 3-phase 200 VAC
- for 1.5 to 2.2 kW models