AX-FIC2112-SE Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIC2112-SE
Opis Produktu AX-FIC2112-SE Omron Filtr do falownika:
- Filtr RFI z gniazdem M1
- 112 A
- 3 fazy 200 VAC
- do modeli od 18,5 do 22 kW
- zgodny z UL
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-FIC2112-SE Omron Filtr do falownika:
- M1 footprint RFI filter
- 112A
- 3-phase 200 VAC
- for 18.5 to 22 kW models