AX-FIC4010-SE-LL Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIC4010-SE-LL
Opis Produktu AX-FIC4010-SE-LL Omron Filtr do falownika:
- Wspólny filtr RFI o niskim wycieku dla serii Compact (Q2V/V1000/J1000/MX2)
- 9,4 A
- 400 VAC. Sprawdź arkusz danych
- aby wybrać właściwy napęd.
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-FIC4010-SE-LL Omron Filtr do falownika:
- Low Leakage common footprint RFI filter for Compact series (Q2V/V1000/J1000/MX2)
- 9.4 A
- 400 VAC. Please check datasheet for the correct drive selection.