AX-FIC4015-SE-LL Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIC4015-SE-LL
Opis Produktu AX-FIC4015-SE-LL Omron Filtr do falownika:
- Wspólny filtr RFI o niskim wycieku dla serii Compact (Q2V/V1000/J1000/MX2)
- 15 A
- 400 VAC
- trójfazowy
- do przetwornic o mocy 4,0 kW.
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-FIC4015-SE-LL Omron Filtr do falownika:
- Low Leakage common footprint RFI filter for Compact series (Q2V/V1000/J1000/MX2)
- 15 A
- 400 VAC
- three phase
- for 4.0 kW drives.