AX-FIR4011-SE Omron Filtr do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-FIR4011-SE
Opis Produktu AX-FIR4011-SE Omron Filtr do falownika:
- Filtr RFI w obudowie RX2
- 11 A
- 3~400 VAC
- dla modeli 0,75–3,7 kW
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-FIR4011-SE Omron Filtr do falownika:
- RX2 footprint RFI filter
- 11 A
- 3~ 400 VAC