AX-RAI00025350-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00025350-DE
Opis Produktu AX-RAI00025350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 25 µH
- 535 A
- WEJŚCIE 400 V
Description of the product in English AX-RAI00025350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 25 µH
- 535 A
- INPUT 400 V