AX-RAI00034500-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00034500-DE
Opis Produktu AX-RAI00034500-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 450 A
- 0,03 mH
- dla mocy 220 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00034500-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 450 A
- 0.03 mH
- for 220 kW size
- 400 VAC