AX-RAI00042300-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00042300-DE
Opis Produktu AX-RAI00042300-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 230 A
- 0,04 mH
- dla rozmiarów od 45 do 55 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00042300-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 230 A
- 0.04 mH
- for 45 to 55 kW sizes
- 200 VAC