AX-RAI00043350-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00043350-DE
Opis Produktu AX-RAI00043350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 335 A
- 0,04 mH
- dla mocy 160 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00043350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 335 A
- 0.04 mH
- for 160 kW size
- 400 VAC