AX-RAI00071550-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00071550-DE
Opis Produktu AX-RAI00071550-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 155 A
- 0,07 mH
- dla rozmiarów od 30 do 37 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00071550-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 155 A
- 0.07 mH
- for 30 to 37 kW sizes
- 200 VAC