AX-RAI00072700-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00072700-DE
Opis Produktu AX-RAI00072700-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 270 A
- 0,07 mH
- dla rozmiarów od 110 do 132 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00072700-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 270 A
- 0.07 mH
- for 110 to 132 kW sizes
- 400 VAC