AX-RAI00091000-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00091000-DE
Opis Produktu AX-RAI00091000-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 100 A
- 0,09 mH
- dla rozmiarów od 18,5 do 22 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00091000-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 100 A
- 0.09 mH
- for 18.5 to 22 kW sizes
- 200 VAC