AX-RAI00091350-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00091350-DE
Opis Produktu AX-RAI00091350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 135 A
- 0,098 mH
- dla rozmiarów 18,5
- 22 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00091350-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 135 A
- 0.098 mH
- for 18.5
- 22 kW sizes
- 400 VAC