AX-RAI00111850-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00111850-DE
Opis Produktu AX-RAI00111850-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 185 A
- 0,11 mH
- dla rozmiarów od 75 do 90 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00111850-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 185 A
- 0.11 mH
- for 75 to 90 kW sizes
- 400 VAC