AX-RAI00191150-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00191150-DE
Opis Produktu AX-RAI00191150-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 115 A
- 0,19 mH
- dla rozmiarów od 45 do 55 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00191150-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 115 A
- 0.19 mH
- for 45 to 55 kW sizes
- 400 VAC