AX-RAI00350335-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00350335-DE
Opis Produktu AX-RAI00350335-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 33,5 A
- 0,35 mH
- dla wielkości 5,5 i 7,5 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00350335-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 33.5 A
- 0.35 mH
- for 5.5 and 7.5 kW sizes
- 200 VAC