AX-RAI00740335-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00740335-DE
Opis Produktu AX-RAI00740335-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 33,5 A
- 0,74 mH
- dla rozmiarów od 11 do 15 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00740335-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 33.5 A
- 0.74 mH
- for 11 to 15 kW sizes
- 400 VAC