AX-RAI00880175-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00880175-DE
Opis Produktu AX-RAI00880175-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 17,5 A
- 0,88 mH
- dla wielkości 1,5
- 2,2 i 3,7 kW
- 200 V AC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI00880175-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 17.5 A
- 0.88 mH
- for 1.5
- 2.2 and 3.7 kW sizes
- 200 VAC