AX-RAI00940080-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI00940080-DE
Opis Produktu AX-RAI00940080-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 8 A
- 0,94 mH
- dla rozmiarów od 0,7 do 1,5 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAI00940080-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 8 A
- 0.94 mH
- for 0.7 to 1.5 kW sizes
- 200 VAC