AX-RAI01200200-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI01200200-DE
Opis Produktu AX-RAI01200200-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 20 A
- 1,2 mH
- dla rozmiarów od 1,5 do 2,2 kW
- 200 VAC
- 1 faza
Description of the product in English AX-RAI01200200-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 20 A
- 1.2 mH
- for 1.5 to 2.2 kW sizes
- 200 VAC