AX-RAI01570050-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI01570050-DE
Opis Produktu AX-RAI01570050-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 5 A
- 1,57 mH
- dla rozmiarów od 0,4 do 0,75 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI01570050-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 5 A
- 1.57 mH
- for 0.4 to 0.75 kW sizes
- 200 VAC