AX-RAI01630090-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI01630090-DE
Opis Produktu AX-RAI01630090-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 9 A
- 1,63 mH
- dla rozmiarów od 2,2 do 3,0 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAI01630090-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 9 A
- 1.63 mH
- for 2.2 to 3.0 kW sizes
- 400 VAC