AX-RAI02000070-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI02000070-DE
Opis Produktu AX-RAI02000070-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 7 A
- 2,0 mH
- dla rozmiarów 0,4 kW
- 200 VAC
- 1 faza
Description of the product in English AX-RAI02000070-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 7 A
- 2.0 mH
- for 0.4 kW sizes
- 200 VAC