AX-RAI02920030-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAI02920030-DE
Opis Produktu AX-RAI02920030-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 3 A
- 2,92 mH
- dla rozmiarów 0,2 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAI02920030-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 3 A
- 2.92 mH
- for 0.2 kW sizes
- 200 VAC