AX-RAO00132200-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00132200-DE
Opis Produktu AX-RAO00132200-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 220 A
- 0,13 mH
- dla mocy 55 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00132200-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 220 A
- 0.13 mH
- for 55 kW size
- 200 VAC