AX-RAO00161820-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00161820-DE
Opis Produktu AX-RAO00161820-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 182 A
- 0,16 mH
- dla mocy 45 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00161820-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 182 A
- 0.16 mH
- for 45 kW size
- 200 VAC