AX-RAO00191450-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00191450-DE
Opis Produktu AX-RAO00191450-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wejściowy AC
- 145 A
- 0,19 mH
- dla mocy 37 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00191450-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC input reactor
- 145 A
- 0.19 mH
- for 37 kW size
- 200 VAC