AX-RAO00251210-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00251210-DE
Opis Produktu AX-RAO00251210-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 121 A
- 0,25 mH
- dla 30 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00251210-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 121 A
- 0.25 mH
- for 30 kW
- 200 VAC