AX-RAO00331760-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00331760-DE
Opis Produktu AX-RAO00331760-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 176 A
- 0,33 mH
- dla 90 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00331760-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 176 A
- 0.33 mH
- for 90 kW
- 400 VAC