AX-RAO00401490-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00401490-DE
Opis Produktu AX-RAO00401490-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 149 A
- 0,40 mH
- dla 75 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00401490-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 149 A
- 0.40 mH
- for 75 kW
- 400 VAC