AX-RAO00531100-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO00531100-DE
Opis Produktu AX-RAO00531100-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 110 A
- 0,53 mH
- dla 55 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO00531100-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 110 A
- 0.53 mH
- for 55 kW
- 400 VAC