AX-RAO01030580-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO01030580-DE
Opis Produktu AX-RAO01030580-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 58 A
- 1,03 mH
- dla 30 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO01030580-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 58 A
- 1.03 mH
- for 30 kW
- 400 VAC