AX-RAO01150220-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO01150220-DE
Opis Produktu AX-RAO01150220-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 22 A
- 1,15 mH
- dla 5,5 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO01150220-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 22 A
- 1.15 mH
- for 5.5 kW
- 200 VAC