AX-RAO01650400-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO01650400-DE
Opis Produktu AX-RAO01650400-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 40 A
- 1,65 mH
- dla 18,5 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAO01650400-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 40 A
- 1.65 mH
- for 18.5 kW
- 400 VAC