AX-RAO01830160-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO01830160-DE
Opis Produktu AX-RAO01830160-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 16 A
- 1,83 mH
- dla 3,7 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAO01830160-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 16 A
- 1.83 mH
- for 3.7 kW
- 200 VAC