AX-RAO03000105-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO03000105-DE
Opis Produktu AX-RAO03000105-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 10,5 A
- 3 mH
- dla 2,2 kW
- 200 VAC
- 1/3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAO03000105-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 10.5 A
- 3 mH
- for 2.2 kW
- 200 VAC