AX-RAO11500026-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO11500026-DE
Opis Produktu AX-RAO11500026-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 2,6 A
- 11,5 mH
- dla 0,1
- 0,2 i 0,4 kW
- 200 VAC
- 1/3 fazy
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RAO11500026-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 2.6 A
- 11.5 mH
- for 0.1
- 0.2 and 0.4 kW
- 200 VAC