AX-RAO11800053-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO11800053-DE
Opis Produktu AX-RAO11800053-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 5,3 A
- 11,8 mH
- dla 2,2 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO11800053-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 5.3 A
- 11.8 mH
- for 2.2 kW
- 400 VAC