AX-RAO16300038-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RAO16300038-DE
Opis Produktu AX-RAO16300038-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik wyjściowy AC
- 3,8 A
- 16,3 mH
- dla 0,4
- 0,7 i 1,5 kW
- 400 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RAO16300038-DE Omron Akcesoria do falownika:
- AC output reactor
- 3.8 A
- 16.3 mH
- for 0.4
- 0.7 and 1.5 kW
- 400 VAC