AX-RC00133057-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00133057-DE
Opis Produktu AX-RC00133057-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 305,7 A
- 0,13 mH
- dla 55 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RC00133057-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 305.7 A
- 0.13 mH
- for 55 kW
- 200 VAC