AX-RC00162500-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00162500-DE
Opis Produktu AX-RC00162500-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 250 A
- 0,16 mH
- dla 45 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RC00162500-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 250 A
- 0.16 mH
- for 45 kW
- 200 VAC