AX-RC00192015-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00192015-DE
Opis Produktu AX-RC00192015-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 201,5 A
- 0,19 mH
- dla 37 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RC00192015-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 201.5 A
- 0.19 mH
- for 37 kW
- 200 VAC