AX-RC00213613-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00213613-DE
Opis Produktu AX-RC00213613-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 361,3 A
- 0,21 mH
- dla 132 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00213613-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 361.3 A
- 0.21 mH
- for 132 kW
- 400 VAC